Hlavní menu:

Bookmark and Share
08.09.2014, autor: Blanka Tomasová, Z.Legnerová, kategorie: Pozvánky

Vzpomínka na R.D. Ladislava Kubíčka - 11.9.14 17:00

11.9.14 17:00 Vzpomínka na R.D. Ladislava Kubíčka

Ve čtvrtek 11. září 2014 uplyne 10 let od násilné smrti MUDr. Ladislava Kubíčka, kněze zavražděného na faře v Třebenicích na Litoměřicku. Zádušní mši svatou bude ve zdejším kostele sloužit litoměřický biskup Mons. Jan Baxant. Po mši svaté bude následovat eucharistická adorace a modlitba u pamětní desky umístěné na budově fary.
Pro všechny, kteří tohoto nezapomenutelného kněze neměli možnost poznat osobně, můžeme zprostředkovat setkání skrze jeho tvorbu. Nabídka jeho knih je velmi pestrá, vybere si určitě každý.
Pro nečtenáře a všechny, kteří by si chtěli oživit hlas otce Kubíčka připojuji odkaz na stránky, kde si můžete poslechnout záznam exercicií otce Ladislava, které jsem zaznamenala v roce 2003. Bohužel moje možnosti byly omezené, exercicie jsem nahrávala na devět kazet přes diktafon, omluvte prosím sníženou kvalitu zvuku.
P. MUDr. Ladislav Kubíček seniorům (exercicie pro seniory v roce 2003)
http://www.tv-mis.cz/titul.php?id=728
Ladislave, my jsme na tebe nezapomněli, pamatuj ty na nás.


Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017