25.02.2013, autor: Jaroslav Pulda, Marie Koscelníková, kategorie: Stalo se

Výroční zádušní mše svatá za R.D. prof. ThDr. JUDr. Miroslava Zedníčka

V sobotu 23. 2. 2013 proběhla v Liběšicích výroční zádušní mše svatá při příležitosti prvého výročí úmrtí R.D. prof. ThDr. JUDr. Miroslava Zedníčka. Hlavním celebrantem této vzpomínkové mše byl generální vikář litoměřické diecéze P.Th.Lic. Stanislav Přibyl. Koncelebranty byli R.D. Mgr. Roman Depa, J. M. can. ICLic. Józef Szeliga a P. Mgr. Anselm Kříž O.Praem.
Liturgii ve farním kostele Panny Marie doprovodil chrámový sbor z Litoměřic.

Po mši svaté pozvala přítomné starostka Liběšic Alena Knobová na Obecní úřad, kde setkání pokračovalo malým agapé ve velmi příjemné přátelské atmosféře a vzpomínání na „pana profesora“.

Počasí nepřálo, hustě sněžilo, proto nedojel původně ohlášený hlavní celebrant soudní vikář Metropolitního církevního soudu v Praze P. prof. JUDr. Ignác Antonín Hrdina, DrSc., O.Praem. Velké poděkování všem, kteří i přes nepříznivé počasí přišli.

25.02.2013

Výroční zádušní mše svatá za R.D. prof. ThDr. JUDr. Miroslava Zedníčka

Sobota 23. 2. 2013, kostel Panny Marie, Liběšice. Výroční zádušní mše svatá, první výročí úmrtí R.D. prof. ThDr. JUDr. Miroslava Zedníčka.