Hlavní menu:

Bookmark and Share
26.10.2015, autor: Z. Legnerová, kategorie: Pozvánky

Víkendový seminář - Otcovo srdce

20.11. -22.11.0 v Liberci, Církev brarská

Seminář vede Jeff Scaldwell, který se svojí manželkou cestuje po Evropě a hovoří o bezpodmínečné lásce Boha Otce ke každému člověku. Na programu jsou přednášky, modlitba chval a modlitba za účastníky, skrze kterou je možné Boží lásku skutečně osobně zakusit. Seminář pořádají sestry františkánky z Liberce ve spolupráci s arciděkanstvím a Církví bratrskou. Ubytování zajištěno není, je možné objednat sobotní oběd. Podrobnější informace najdete n a plakátku.

 

https://www.youtube.com/watch?v=88nqfa8NsR4

Ke stažení: plakat_Jeff_I.pdf, 614 kB


Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017