Hlavní menu:

Bookmark and Share
06.12.2021, autor: Marie Mazancová, kategorie: Stalo se

Setkání se svatým Mikulášem 2021

děkanský kostel Všech svatých, Litoměřice

V kostele Všech svatých v Litoměřicích se konala Mikulášská nadílka. Zvolili jsme individuální přístup, takže rodiny měly možnost přicházet od 16 do 17:30 jednotlivě, pozdravit Mikuláše a andělky, přinést si balíček, který pak děti po popovídání si s Mikulášem obdržely. Všichni se chovali velmi obezřetně a tolerantně. Dodržovala se všechna nařízení a za celou dobu Mikulášského setkání náš kostel navštívilo asi 100 lidí. Děti si ještě mohly odnést omalovánku a příběh o Svatém Mikuláši a o původu tohoto svátku. Díky všem organizátorům, kteří skutečně vše dělali naprosto nezištně.

 

 

 

05.12.2021

Setkání se svatým Mikulášem 2021

Setkání se svatým Mikulášem 2021
děkanský kostel Všech svatých, Litoměřice

autor: Marie Mazancová

 

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017