Hlavní menu:

Bookmark and Share
21.10.2010, autor: Milan Mareš, Václav Novák, kategorie: Obecné

Reportáž z rozloučení s P. Szeligou v předchozí farnosti

Reportáž z rozloučení s P. Szeligou v předchozí farnosti

Rozloučení s otcem Józefem se zúčastnila celá farnost - kostel Nanebevzetí Panny Marie zcela zaplněn. V homilii zmínil otec Józef smutnou situaci těch, kteří jsou zamilováni sami do sebe. Ten, kdo ale má opravdovou touhu Boha nalézt, ten to s pomocí Boží dokáže. "Blahoslavení, kteří neviděli, a uvěřili." (Jan 20,29).

Na závěr mše svaté poděkoval otec Józef farníkům za pětiletou spolupráci. Jménem farnosti poděkoval otci Józefovi M. Mareš, paní Brzobohatá předala kytici a J. Vosáhlo jízdní kolo, které farnost svému milému knězi věnovala. Jménem města vyslovil poděkování za rekonstrukce církevních památek v dosud nebývalém rozsahu člen městské rady P. Nechanický.

Otec Józef věnoval farníkům plakáty krásně zrekonstruované sochy P. Marie, u východu z kostela čekalo na každého koláčové pohoštění. Pro osobní loučení byla potom ještě příležitost na faře.

 

Fotogalerie a text poděkování M. Mareše přístupný přes odkaz níže.

» Přejít na článek Reportáž z rozloučení s P. Szeligou v předchozí farnosti na webu www.farnost-mb.cz.

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017