31.10.2022, autor: Mirka Matušková, kategorie: Pozvánky

Přednáška Mgr. Jana Kvapila, Ph.D.

Srdečně vás zveme na přednášku o osudu mariánského oltáře a jeho dobrodružném přeshraničním putování ze saského Fürstenau do českého Předního Cinvaldu. Po skončení přednášky budou účastníkům představena obě "znovunalezená" oltářní křídla přímo v biskupské rezidenci.

Vstupné je 50 Kč, čtenáři nad 65 let s platným čtenářským průkazem mají vstup zdarma.

Přednáška se koná v Galerii ve 2. patře Knihovny Karla Hynka Máchy v Litoměřicích.

O osudu mariánského oltáře a jeho dobrodružném přeshraničním putování ze saského Fürstenau do českého Předního Cinvaldu. Po skončení přednášky budou účastníkům představena obě "znovunalezená" oltářní křídla přímo v biskupské rezidenci.
Přednáška se koná ve 2. patře, v Galerii Knihovny Karla Hynka Máchy v Litoměřicích

» Přejít na článek Přednáška Mgr. Jana Kvapila, Ph.D. na webu Knihovna Karla Hynka Máchy v Litoměřicích.