Hlavní menu:

Bookmark and Share
22.10.2010, autor: Jana Michálková, kategorie: Pozvánky

Pozvánka na poutní slavnost

Pozvánka na poutní slavnost

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice vás srdečně zve na poutní mši svatou, kterou bude sloužit Mons. Jan Baxant, biskup litoměřický, za účasti generálního vikáře litoměřické diecéze P. Stanislava Přibyla CSsR v pondělí 1. listopadu 2010 od 18.00 hodin v děkanském kostele Všech svatých na Mírovém náměstí v Litoměřicích.

Při této poutní mši poděkujeme za opravu kostela všem dárcům, včetně Města Litoměřice, a dodavatelským firmám. Liturgii doprovodí chrámový sbor pod vedením dirigenta Jiřího Hälbiga. Na varhany zahraje Jaroslav Pulda.

Ke stažení: Plakát, 891 kB


Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017