Hlavní menu:

Bookmark and Share
03.04.2016, autor: Miroslav Zimmer, kategorie: Pouť

Poutní mše sv. v domově seniorů

V promluvě připomenul P. Szeliga vyprávění Janova evangelia, kdy se učedníci opět setkali se zmrtvýchvstalým Ježíšem. Tomáš si chtěl dotykem Ježíšových ran "ověřit", že vzkříšený Ježíš je tentýž jako Ježíš ukřižovaný. Ježíš Tomáše pro jeho "nevíru" nekárá, je k němu a vlastně i k nám milosrdný, říká J. Szeliga. Tomášův příběh je i naším příběhem - ukazuje, že váhající víra nachází oporu tam, kde se lidé setkávají ve jménu Krista.

Po skončení poutní mše svaté mohli její účastníci ochutnat dobroty, které pro ně připravily pracovnice litoměřického domova.

03.04.2016

Poutní mše v kapli Božího Milosrdenství 2016

Poutní mše v kapli Božího Milosrdenství 2016

Fotografie z poutní mše sv. v kapli Božího Milosrdenství

autor: Miroslav Zimmer

 

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017