Hlavní menu:

Bookmark and Share
18.12.2023, autor: Mirek Zimmer, kategorie: Stalo se

P. Józef Szeliga patří k Srdcařům Litoměřic 2023

V nejpočetněji zastoupené kategorii Sociální věci a zdravotnictví, kam veřejnost nominovala 21 dobrovolníků, získal druhý nejvyšší počet hlasů, hned za Emilií Kuderovou, která se jako dobrovolnice věnuje klientům Domova Na pahorku. Farníci, ale i lidé z jeho okolí znají pana děkana jako ochotného a obětavého člověka, který se své síly a schopnosti nikdy nerozpakuje nasadit ku pomoci bližním. Je oporou nemocným, doprovází umírající, a to jak v nemocnicích, hospici, tak i v rodinách. Slouží bohoslužby v domovech pro seniory a dlouhodobě spolupracuje s Charitou.

Otče Józefe, přejeme pevné zdraví a k úspěchu gratulujeme!

18.12.2023 08:00

Srdcař Litoměřic 2023

Srdcař Litoměřic 2023

autor: Mirek Zimmer

 

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017