09.05.2021, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

ŠESTÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ

Ohlášky – neděle 9. května 2021
ŠESTÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ

Dnes prožíváme ŠESTOU NEDĚLI VELIKONOČNÍ.

V následujícím týdnu je

• ve středu památka sv. Nerea a Achillea, mučedníků, také památka sv. Pankráce, mučedníka
  • ve čtvrtek slavnost Nanebevstoupení Páně - začíná devítidenní příprava na slavnost Seslání Ducha svatého
  • v pátek svátek sv. Matěje, apoštola
  • v sobotu připomínka sv. Žofie, mučednice
  • Příští neděle bude sedmá neděle velikonoční.
  1. Dnes mají svátek všechny maminky. Maminky, přeji vám radost z vašich dětí, hodně síly a Božího požehnání k plnění mateřských úkolů.
  2. V novém čísle katolického týdeníku doporučuji zejména články o roli sv. Josefa, o významu umění pro náš život a celou přílohu Perspektivy.

Sbírka minulou neděli činila 4.918,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela, za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.