Hlavní menu:

Bookmark and Share
08.01.2017, kategorie: Ohlášky

Ohlášky - neděle 8. 1. 2017

SVÁTEK KŘTU PÁNĚ, konec doby vánoční

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech svatých v Litoměřicích

Ohlášky - neděle 8. 1. 2017 - SVÁTEK KŘTU PÁNĚ

Dnes prožíváme SVÁTEK KŘTU PÁNĚ. Končí doba vánoční.

V tomto týdnu budeme prožívat:

* v pátek památku sv. Hilaria, biskupa a učitele církve

* v sobotu sobotní památku Panny Marie

* Příští neděle bude druhá neděle v mezidobí.

1. V pondělí 9.1.2017 od 19 od. zveme do Hospicu sv. Štěpána na besedu se salesiánským knězem Ladislavem Heryánem.

2. Zítra - v pondělí začíná Alianční týden modliteb.

3. Dne 11.1.2017 se v Litoměřicích zastaví evropští účastníci protestniho pochodu do Sýrie “Pro Aleppo”, jehož cílem je inspirovat mezinárodní společenství k tomu, aby se zabránilo vyvražďování civilního obyvatelstva v Sýrii, aby došlo k ukončení bojů. Kdo by chtěl pomoci s přenocováním účastníků pochodu, poskytnout potraviny nebo pomoci jinak, hlaste se, prosím, u Marie Mazancové a Zuzany Legnerové nebo napište nabídku pomoci zde v kostele. Na archu na bočním oltáři uveďte jméno a kontakt na vás. Najdete tam telefonní čísla spoluorganizátorek pomoci v Litoměřicích. Děkujeme za vaši pomoc, která je velmi potřebná.

4. Boží milosrdenství nám dopřálo radovat se z narození Páně. Budeme se také radovat ze vzkříšení našeho Spasitele: Na den 1. března připadá letos Popeleční středa a začátek posvátné doby postní. Dne 16. dubna budeme slavit Zmrtvýchvstání našeho Pána Ježíše Krista, 25. května bude slavnost jeho Nanebevstoupení, 4. června slavnost Seslání Ducha Svatého, 15. června slavnost Těla a krve Páně. Dne 3. prosince bude první neděle adventní.

5. Sbírka z minulé neděle vynesla 3.360,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, finanční dary a za úklid kostela.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef


Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017