07.08.2022, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

DEVATENÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 7. srpna 2022
DEVATENÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme  DEVATENÁCTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu je

• v pondělí památka sv. Dominika, kněze
  • v úterý svátek sv. Terezie Benedikty od Kříže, panny a mučednice, patronky Evropy, také památka sv. Romana, mučedníka
  • ve středu je svátek sv. Vavřince, jáhna a mučedníka
  • ve čtvrtek památka sv. Kláry, panny
  • v pátek památka sv. Jany Františky de Chantal, řeholnice
  • v sobotu památka sv. Ponciána, papeže, a Hippolyta, kněze, mučedníků
  • Příští neděle bude 20. neděle v mezidobí.
  1. Od 9. do 14. srpna se v Hradci Králové koná celostátní setkání mládeže. Na sobotu 13. srpna je připravený program pro mladé rodiny. Podpořme toto setkání také modlitbou.
  2. Diecézní charita Litoměřice pořádá sbírku na pomoc lidem, které postihl požár v Českém      Švýcarsku. Číslo účtu je zveřejněno na webových stránkách biskupství, na 1. straně KT č. 32 a na nástěnce v ohláškách – 310465356/0300.
  3. Slečna Denisa Beranová a pan Kryštof Matuška, oba z Litoměřic, si chtějí dne 20. srpna 2022      navzájem udělit svátost manželství. Kdo by věděl o překážkách, které by bránily uzavření     platného manželství, je povinen oznámit je na farním úřadě. Prosíme o modlitbu za snoubence.
  4. V aktuálním čísle KT (32) najdeme zprávu o cestě papeže Františka do Kanady, dvoustranu o trpělivosti, rozhovor s bývalým vojenským kaplanem Mons. Josefem Šupou, rady rodičům o výchově dětí a přílohu Perspektivy.
  5. Sbírka minulou neděli činila 7.236,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli i celý další prázdninový týden.  P. Józef

Bankovní účet  farnosti číslo 1002191319/0800.  Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.