05.06.2022, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

SLAVNOST SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO

Ohlášky – neděle 5. června 2022
SLAVNOST SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO

Dnes prožíváme SLAVNOST SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO.

V následujícím týdnu začíná liturgické mezidobí.

• v pondělí je památka Panny Marie, Matky církve
  • v úterý připomínka sv. Roberta, opata
  • ve středu připomínka sv. Medarda, biskupa
  • ve čtvrtek svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze
  • v pátek připomínka sv. Maxima, biskupa
  • v sobotu památka sv. Barnabáše, apoštola
  • Příští neděli bude slavnost Nejsvětější Trojice.
  1. Ve čtvrtek 9. června v 10.00 hod. bude zde v kostele sloužena mše sv. v rámci vikariátního setkání kněží litoměřického a ústeckého vikariátu. Zvu vás k účasti.
  2. V pátek 10. června bude Noc kostelů. V našem farním obvodě budou otevřeny všechny kostely a kaple. Potřebujeme všude pomocníky, kteří by zajišťovali služby. Prosím farníky, aby se přihlašovali na služby. Paní Monika Marková nutně potřebuje dobrovolníky do hospicové kaple sv. Štěpána a do našeho kostela Všech svatých.
  3. V aktuálním čísle KT (23) doporučuji k přečtení rozhovor s novým biskupem brněnské diecéze Pavlem Konzbulem, dvoustranu o novokněžích, článek o cestě jezuity Jiřího Hebrona ke kněžství a celou přílohu Perspektivy.
  4. Sbírka minulou neděli činila 5.836,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli i celý další týden. P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno

na požádání.