05.09.2022, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

TŘIADVACÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 4. září 2022
TŘIADVACÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme  TŘIADVACÁTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu je

• ve středu památka sv. Melichara Grodeckého, kněze a mučedníka
  • ve čtvrtek svátek narození Panny Marie
  • v pátek památka sv. Petra Klavera, kněze
  • v sobotu památka bl. Karla Spinoly, kněze a mučedníka
  • Příští neděle bude 24. neděle v mezidobí.
  1. Při nedávné opravě střechy kostela Všech svatých byla objevena vzácná freska. Byli jsme zařazeni do  nominace na cenu Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro za Objev maleb v kostele Všech svatých. Ceny udělí odborná porota. O další ceně „Památky děkují“ rozhoduje také široká veřejnost  prostřednictvím hlasování na webových stránkách NPÚ. Hlasovat můžete do 30. září.
  2. Druhou nominaci na tutéž cenu jsme získali za kvalitní restaurování sochařské výzdoby na fasádě kostela sv. Antonína v Milešově.  Nezapomeňte, prosím, hlasovat.
  3. Prosím rodiče, aby přihlašovali své děti do výuky náboženství. Přihlášky jsou vzadu u kropenky a na webových stránkách farnosti.
  4. V aktuálním čísle KT (36) najdeme např. zprávu o setkání papeže Františka s novými kardinály, o slovenské synodální cestě, úvahy o vztahu církve a ekologie, o významu celoživotního vzdělávání.
  5. Sbírka minulou neděli činila 5.953,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli i celý další prázdninový týden.  P. Józef

Bankovní účet  farnosti číslo 1002191319/0800.  Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.

Ke stažení: Prihlaska-do-nabozenstvi-GDPR-na-rok-2022-23-1.docx, 17 kB