04.07.2021, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

ČTRNÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 4. července 2021
ČTRNÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme ČTRNÁCTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu je

• v pondělí slavnost svatých Cyrila, mnicha, a Metoděje, biskupa, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy
  • v úterý památka sv. Marie Goretiové, panny a mučednice
  • v pátek památka sv. Augustina Žao Ronga, kněze, a druhů, mučedníků
  • v sobotu sobotní památka Panny Marie
  • Příští neděle bude 15. neděle v mezidobí.
  1. O prázdninách je kostel Všech svatých od úterý do neděle otevřený pro veřejnost. Stálá průvodcovská služba je zajištěna destinační agenturou.
  2. Sbírku z příští neděle věnujeme na pomoc lidem postižených katastrofou. Vybranou částku pošleme na účet Diecézní charity Brno.
  3. V novém dvojčísle Katolického týdeníku (27-28) je mnoho zajímavých článků a kromě obvyklé přílohy týkající se dění v diecézích najdete i druhou, věnovanou dobrému prožití léta.

Sbírka minulou neděli činila 4.648,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela, za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.