03.10.2021, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

DVACÁTÁ SEDMÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 3. října 2021
DVACÁTÁ SEDMÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme DVACÁTOU SEDMOU NEDĚLI V LITURGICKÉM MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu je

• v pondělí památka sv. Františka z Assisi
  • v úterý památka sv. Faustyny Kowalské, panny
  • ve středu památka sv. Bruna, kněze
  • ve čtvrtek památka Panny Marie Růžencové
  • v pátek připomínka sv. Pelagie, panny a mučednice, také popřejeme našemu otci biskupovi Janovi k narozeninám
  • v sobotu památka sv. Dionýsia, biskupa, a druhů, mučedníků, také památku sv. Jana Leonardiho, kněze
  • Příští neděle bude 28. neděle v mezidobí.
  1. Zahajujeme výuku náboženství. Rozvrh dětí z 1. 2. třídy se dolaďuje, děti z 3.-5. třídy ZŠ mají výuku ve čtvrtek od 15 hod. v DDKT, děti z 2. stupně ZŠ ve čtvrtek v 15 hod. na faře.
  2. Příští neděli 10. října od 9 hod. bude mše sv. s katechezí dětí.
  3. Děti z Misijního klubka zvou v sobotu 23. října do Horní Police na Misijní putování s Pannou Marií. V neděli 24.10. se v obou litoměřických farnostech uskuteční akce „Misijní koláč“.
  4. Měsíc říjen je měsícem modlitby růžence. Prosím, modleme se tuto modlitbu denně.
  5. V aktuálním čísle KT (40) doporučuji zejména článek Jaroslava Šebka v příloze Perspektivy, vzpomínku na biskupa Petra Esterku, vzpomínku papeže Františka na návštěvu Slovenska.
  6. V souvislosti s blízkým termínem parlamentních voleb si důkladně pročtěte texty na straně

Sbírka minulou neděli činila 7.821,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela, za finanční dary do sbírky

a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.