03.04.2022, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

PÁTÁ NEDĚLE POSTNÍ

Ohlášky – neděle 3. dubna 2022
PÁTÁ NEDĚLE POSTNÍ

Dnes prožíváme PÁTOU NEDĚLI POSTNÍ, Judica - podle vstupní antifony “Iudica me Deus” - Zjednej mi právo, Hospodine.

V následujícím týdnu je

• v pondělí připomínka sv. Izidora, biskupa a učitele církve
  • v úterý připomínka sv. Vincence Ferrerského, kněze
  • ve středu připomínka sv. Notgera, mnicha
  • ve čtvrtek připomínka sv. Jana Křtitele de la Salle, kněze
  • v pátek připomínka sv. Dionýsia Alexandrijského, biskupa
  • v sobotu připomínka sv. Marie Kleofášovy, matky apoštolů
  • Příští neděle bude neděle Květná.
  1. Postní duchovní obnova se bude konat v sobotu 9.dubna 2022 od 14 hod. v DDKT. Povede ji P. Zdík Jordánek z Doksan.
  2. Příští neděli zahájíme mši sv. v 9 hod. v kostele sv. Ludmily. Po svěcení ratolestí půjdeme průvodem do kostela Všech svatých.
  3. Rozpis bohoslužeb o Velikonocích najdete na plakátku a na webových stránkách farnosti.
  4. V aktuálním čísle KT (č. 14) doporučuji k přečtení zejména články o bl. císaři Karlu I., o Magdaleně Múčkové, kterou znáte z TV NOE a z Proglasu, také poradnu pro seniory a celou přílohu Perspektivy.
  5. Sbírka minulou neděli činila 5.467,- Kč. Mnohokrát děkuji.
  6. Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za finanční dary do sbírky a na farní účet.
  7. Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.