03.07.2022, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

ČTRNÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 3. července 2022
ČTRNÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme ČTRNÁCTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu je

• v pondělí památka sv. Prokopa, opata, také památka sv. Alžběty Portugalské, královny
  • v úterý slavnost sv. Cyrila, mnicha, a Metoděje, biskupa, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy
  • ve středu památka sv. Marie Gorettiové, panny a mučednice
  • ve čtvrtek připomínka sv Wilibalda, biskupa
  • v pátek připomínka sv. Kiliána, misijního biskupa a mučedníka, také připomínka sv. Aquila a Priscilly, manželů a pomocníků sv. Pavla
  • v sobotu památka sv. Augustina Žao Ronga, kněze, a druhů, mučedníků
  • Příští neděle bude 15. neděle v mezidobí.
  1. Kostel Všech svatých a sv. Jakuba jsou po dobu prázdnin krom pondělí otevřeny. Průvodcovskou službu zajišťuje destinační agentura.
  2. V aktuálním dvojčísle KT (27-28) doporučuji k přečtení články o ukončeném 10. Světovém setkání rodin, ke 100. výročí založení Charity, o Katolické charismatické konferenci v Brně, celou přílohu Perspektivy. V letní příloze KT najdete letní soutěž, článek o významu poutí, o výstupech ze synodálních jednání v Polsku, v Rakousku, na Slovensku a další.
  3. Sbírka minulou neděli činila 2.999,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní  správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli i celý další týden. P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydánona požádání.