29.11.2021, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

PRVNÍ NEDĚLE ADVENTNÍ

Ohlášky – neděle 28. listopadu 2021
PRVNÍ NEDĚLE ADVENTNÍ

Dnes prožíváme PRVNÍ NEDĚLI ADVENTNÍ. Zahajujeme nový církevní rok (cyklus C).

V následujícím týdnu je

• v úterý svátek sv. Ondřeje, apoštola
  • ve středu památka sv. Kampiána, kněze a mučedníka
  • ve čtvrtek připomínka sv. Bibiány, panny a mučednice
  • v pátek památka sv. Františka Xaverského, kněze, - první pátek v měsíci
  • v sobotu památka sv. Jana Damašského, kněze a učitele církve, také památka sv. Barbory, panny a mučednice
  • Příští neděle bude druhá neděle adventní.

1. Po celý advent bude každou středu od 6 hod. sloužena v našem kostele Všech svatých jitřní mše svatá ke cti Panny Marie s rorátními zpěvy.
  2. Příští neděli 5. prosince v době od 16.00 do 17.30 hod. zveme do kostela Všech svatých na individuální setkání se svatým Mikulášem a andělem. Rodiče mohou přinést dárek pro své děti, který pak sv. Mikuláš dětem předá.
  3. Děti z misijního klubka i ostatní děti z naší farnosti budou během adventní doby kreslit vánoční pohlednice a přání. Od třetí adventní neděle je budou nabízet za dobrovolný finanční dar. Podpoříme tak Papežská misijní díla.
  4. Příští neděli po večerní mši svaté se opět sejdeme na faře k další debatě o tématech synody.
  5. Vyšlo nové číslo časopisu Zdislava. Je tam hezky zpracované téma synody, doporučuji k přečtení.
  6. Zbývají nám výtisky Katolického týdeníku. Toto periodikum má velmi dobrou úroveň, proto prosím, abyste je odebírali.
  7. Sbírka minulou neděli činila 5.265,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela, za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.