29.06.2015, autor: J. Szeliga, kategorie: Stalo se

TŘINÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech svatých v Litoměřicích

Ohlášky - neděle 28. 6. 2015 - TŘINÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

1. Dnes prožíváme třináctou neděli v mezidobí.

2. V tomto týdnu budeme prožívat:

* v pondělí slavnost svatých Petra a Pavla, apoštolů

* v úterý památku svatých prvomučedníků římských

* v pátek svátek sv. Tomáše, apoštola

* v sobotu památku sv. Prokopa, opata

3. Příští neděli bude SLAVNOST SV. CYRILA, MNICHA, A SV. METODĚJE, BISKUPA, patronů Evropy a hlavních patronů Moravy.

4. Výtěžek z Malého misijního jarmarku a akce Chléb pro misie činil 5.000,- Kč. Děkujeme všem, kteří se jakýmkoli způsobem zapojili a tak podpořili Papežské misijní dílo dětí. Upřímné Pán Bůh zaplať!

5. Z nového čísla Katolického týdeníku vám doporučuji texty o nové encyklice svatého otce Františka, článek o ženách, které se staly oběťmi totality, o problematice migrantů.

6. Sbírka minulou neděli vynesla 4.979,- Kč. Byla věnována na bohoslovce. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, přízeň, za květinové dary a za úklid kostela.

Přeji dětem krásné prázdniny, vám všem pokojný, požehnaný čas odpočinku na dovolených. P. Józef