23.05.2022, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

ŠESTÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ

Ohlášky – neděle 22. května 2022
ŠESTÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ
Dnes prožíváme ŠESTOU NEDĚLI VELIKONOČNÍ.

V následujícím týdnu je

• v pondělí připomínka sv. Jana de Rossi, kněze
  • v úterý připomínka sv. Vincence Lerinského, mnicha
  • ve středu památka sv. Bedy Ctihodného, kněze a učitele církve, také památka sv. Řehoře VII., papeže, a památka sv. Marie Magdalény de Pazzi, panny
  • ve čtvrtek slavnost Nanebevstoupení Páně -  začíná devítidenní příprava na slavnost Seslání Ducha svatého
  • v pátek památka sv. Augustina z Canterbury, biskupa
  • v sobotu sobotní památka Panny Marie
  • Příští neděle bude sedmá neděle velikonoční, den modliteb za sdělovací prostředky.

1. Misijní klubko zve rodiny s dětmi v sobotu 4. června 2022 do Horní Police na pouť nazvanou Putování k Panně Marii. Mše sv. tam začíná v 10 hod.
  2. Od 9. do 14. srpna 2022 se v Hradci Králové koná celostátní setkání mládeže. V sobotu 13. srpna je připravený program také pro mladé rodiny.
  3. V aktuálním čísle KT (21) doporučuji zprávy o jmenování pražského arcibiskupa, o reformě římské kurie, o zvládání emocí v komunikaci partnerů, vzpomínku na Medu Mládkovou a celou přílohu Perspektivy.
  4. 4. Sbírka minulou neděli činila 6.517,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli i celý další týden.  P. Józef

Bankovní účet  farnosti číslo 1002191319/0800.  Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.