Ohlášky neděle 21. června 2026
Římskokatolická farnost - děkanství u Všech svatých v Litoměřicích
Ohlášky neděle 21. června 2026
DVANÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ
Dnes je dvanáctá neděle v mezidobí.
V týdnu budeme prožívat:
· v pondělí památku sv. Paulína Nolánského, biskupa, také památku sv. Jana Fishera, biskupa, a Tomáše Mora, mučedníků
· ve středu slavnost Narození sv. Jana Křtitele
· v sobotu památku sv. Cyrila Alexandrijského, biskupa a učitele církve
Příští neděle bude třináctá neděle v mezidobí.
1. Dnes ještě budou slouženy mše svaté ve 14.30 hod. ve Velkých Žernosekách, v 15 hod. Počaplech a v 18 hod. v kostele Všech svatých.
2. Ve středu 1. července v 18 hod. jsme zváni do katedrály sv. Štěpána na koncert Drážďanského chlapeckého sboru. Koná se v rámci Roku smíření.
3. V sobotu 27. června v 18 hod. bude mše svatá v kostele svaté Ludmily. je to v rámci Jubilejního roku svatého Františka. V kostele sv. Vojtěcha mše svatá ten den nebude.
4. Mládež je zvána na 26. diecézní pouť mládeže za rodiny a duchovní povolání. Koná se ve dnech 24. – 29. srpna ze Sobotky do Jablonného v Podještědí.
5. Diecézní centrum pro rodinu pořádá ve dnech 2. – 4. října 2026 v Dolním Jiřetíně duchovní obnovu, kterou povede P. Jan Blaha, SDB. Informace na plakátku.
6. Dotisk knihy fotografií, vzpomínek a rozhovorů Kardinál na cestě křížové – Štěpán Trochta SDB v letech 1968 – 1974 si můžete objednat na ragal@seznam.cz. Cena včetně poštovného je 580,- Kč.
7. Sbírka minulou neděli činila 7.071,- Kč. Děkuji.
Teď po mši svaté vás zvu na faru na farní kafe.
Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.
Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef
