20.11.2022, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE

Ohlášky – neděle 20. listopadu 2022

SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE

Dnes prožíváme SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE. Končí liturgický rok.

V následujícím týdnu je

• v pondělí památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě
  • v úterý památka sv. Cecilie, panny a mučednice, patronky hudebníků, zpěváků
  • ve středu památka sv. Klementa I., papeže a mučedníka, také památka sv. Kolumbána, opata
  • ve čtvrtek památka sv. Ondřeje Dung Laca, kněze, a druhů mučedníků
  • v pátek památka sv. Kateřiny Alexandrijské, panny a mučednice
  • v sobotu sobotní památka Panny Marie
  • Příští neděle bude první neděle adventní.
  1. Děkuji všem farníkům, kteří svou pomocí včera přispěli k hezkému průběhu 57. diecézního setkání mládeže.
  2. Ve středu 23.11. 2022 – v tzv. Červenou středu se budeme modlit za všechny ve světě, kdo jsou pronásledováni pro svoji víru, pro své náboženské přesvědčení.
  3. V adventní době a o Vánocích bude náš kostel otevřený pro veřejnost. Prosím, abyste se od příští neděle zapisovali na služby v kostele. Koordinátorkou je paní Marie Mazancová.
  4. V aktuálním čísle KT (47) najdeme články o významu pěstounské péče, o roli a postavení muže, o charitních občanských poradnách, také zajímavou přílohu Perspektivy aj.
  5. Sbírka minulou neděli činila 6.285,- Kč. Byla věnována na katolické sdělovací prostředky. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli i celý další týden. P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.