03.10.2022, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

SEDMADVACÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 2. října 2022
SEDMADVACÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ
Dnes prožíváme  SEDMADVACÁTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu je

• v úterý památka sv. Františka z Assisi
  • ve středu památka sv. Faustyny Kowalské, panny
  • ve čtvrtek památka sv. Bruna, kněze
  • v pátek památka Panny Marie Růžencové, první pátek v měsíci
  • v sobotu sobotní památka Panny Marie
  • Příští neděle bude 28. neděle v mezidobí.
  1. V sobotu 8. října pořádá diecézní centrum mládeže Diecézní fotbalový turnaj. Zahájení v 9 hod. mší svatou v kostele Všech svatých.
  2. V sobotu v 18 hod. je v našem kostele koncert sboru Cantica Bohemica. Srdečně zveme.
  3. V aktuálním čísle KT (40) najdeme zprávu o 300 letém výročí kostela na Zelené Hoře u Žďáru, o pokračování synodální cesty, o důležitosti naslouchání v církvi, o svatováclavské slavnosti v Římě a zajímavou přílohu Perspektivy.
  4. Sbírka minulou neděli činila 7.061,- Kč.  Byla věnována na Diecézní charitu.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli i celý další týden.  P. Józef

Bankovní účet  farnosti číslo 1002191319/0800.  Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.