03.02.2014, kategorie: Stalo se

Svátek Uvedení Páně do chrámu

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech svatých v Litoměřicích

Ohlášky - neděle 2. 2. 2014 - Svátek Uvedení Páně do chrámu

1. Dnes prožíváme svátek Uvedení Páně do chrámu.

2. V tomto týdnu budeme prožívat:

* v pondělí památku sv. Blažeje, biskupa a mučedníka, také památku sv. Ansgara, biskupa

* ve středu památku sv. Agáty, panny a mučednice

* ve čtvrtek památku sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků

* v sobotu památku sv. Jeronýma Emilianiho, také památku sv. Josefiny Bakhity, panny

3. Příští neděle bude pátá neděle v mezidobí.

4. Zítra, v pondělí od 9.00 hod. budeme uklízet vánoční výzdobu kostela. Prosím ochotné farníky, kteří nejsou vázáni zaměstnáním, studiem apod., o pomoc.

5. Zítra po mši svaté bude udělováno svatoblažejské požehnání.

6. Srdečně zveme na ples Hospice svatého Štěpána, který se koná 15. března 2014 v horním sále Hotelu Koliba. Rezervace vstupenek u paní Prokešové v hospici.

7. Setkání pořadatelů Noci kostelů 2014 se uskuteční dne 3. února 2014 od 15.30 hod. v DDKT. Jsou zváni duchovní správci a editoři.

8. Sbírka z minulé neděle vynesla 3.298,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, přízeň, finanční dary a za úklid kostela.

Přeji vám pokojnou, požehnanou neděli.

P. Józef