03.12.2018, autor: P. Józef Szeliga, kategorie: Ohlášky

PRVNÍ NEDĚLE ADVENTNÍ

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech svatých v Litoměřicích

Ohlášky - neděle 2.12. 2018  – PRVNÍ NEDĚLE ADVENTNÍ

Dnes prožíváme první neděli adventní

V tomto týdnu budeme prožívat:

• v pondělí památku sv. Františka Xaverského, kněze
  • v úterý památku sv. Jana Damašského, kněze a učitele církve, také památku sv. Barbory, panny a mučednice
  • ve čtvrtek památku sv. Mikuláše, biskupa
  • v pátek památku sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
  • v sobotu slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny provotního hříchu
  • Příští neděle bude druhá adventní.

1. Ode dneška se ve farním obvodu Litoměřice mění pořad bohoslužeb. Přehled je zveřejněný na nástěnce a na webových stránkách farnosti.
  2. V úterý po večerní mši sv. zvu na faru na biblickou hodinu.
  3. Ve středu 5.12.2018 od 17 hodin zveme rodiny s dětmi  do kostela Všech svatých na setkání se sv. Mikulášem.  Mši sv. od 18 hod. doprovodí schola mládeže.
  4. Misijní klubko zve v adventní době děti z farnosti, aby se zapojily do sbírky „Misijní bonbónek“. Bližší informace na lístcích vzadu u kropenky nebo u paní Jany Olivové.
  5. Adventní duchovní obnova v naší farnosti se bude konat v sobotu 15.12.2018 od 14 hod. v DDKT. Povede ji P. Kamil Škoda.
  6. Ve středu 5.12.2018 od 6.30 zveme do kostela sv. Jakuba na staročeské roráty. V neděli 9.12. pak bude od 16 hod. sloužena latinská mše sv.

Sbírka minulou neděli činila  4.492,- Kč.  Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, finanční dary a za úklid kostela.

Přeji vám požehnanou neděli.  P. Józef