20.12.2021, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

ČTVRTÁ NEDĚLE ADVENTNÍ

Ohlášky – neděle 19. prosince 2021
ČTVRTÁ NEDĚLE ADVENTNÍ

Dnes prožíváme ČTVRTOU NEDĚLI ADVENTNÍ.

V následujícím týdnu je

• v úterý připomínka sv. Petra Kanisia, kněze a učitele církve
  • ve čtvrtek připomínka sv. Jana Kentského, kněze
  • v pátek je Štědrý den, večer začíná doba vánoční
  • v sobotu je slavnost NAROZENÍ PÁNĚ
  • Příští neděli bude SVÁTEK SVATÉ RODINY JEŽÍŠE, MARIE A JOSEFA. V naší katedrále bude slavnost sv. Štěpána, prvomučedníka.
  1. Ve středu od 6 hod. se sejdeme na jitřní mši svaté ke cti Panny Marie s rorátními zpěvy.
  2. Misijní klubko dětí získalo prodejem pohlednic 5.300 Kč. Všem dárcům upřímné Pán Bůh odplať!
  3. Děkuji všem, kdo jste v sobotu pomohli při vánoční výzdobě kostela.
  4. Připravuji rozpis úklidu kostela Všech svatých na rok 2022, pokud by se někdo chtěl přidat k jednotlivým skupinkám, budu moc vděčný.
  5. Rozpis bohoslužeb ve vánoční době v našem farním obvodu najdete na nástěnce, na webových stránkách farnosti a vzadu u kropenky.
  6. Také o letošních Vánocích bude náš kostel Všech svatých otevřený pro veřejnost. Prosím, zapisujte se na služby.
  7. Dvojčíslí Katolického týdeníku (č. 51-52) nabízí kromě tradičních příloh (Perspektivy, Diecézní zpravodajství) také přílohu Vánoce. Věnuje pozornost 85. narozeninám sv. Otce Františka, prožívání Vánoc aj.. Zajímavý je článek biblisty P. Jaroslava Brože „Co v Novém zákoně nenajdete.“
  8. Sbírka minulou neděli činila 5.066,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela, za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.