19.06.2022, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

DVANÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 19. června 2022

DVANÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme DVANÁCTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu je

• v úterý památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
  • ve středu památka sv. Paulína Nolánského, biskupa, také památka sv. Jana Fishera,    biskupa, a Tomáše Mora, mučedníků
  • ve čtvrtek slavnost Narození sv. Jana Křtitele
  • v pátek slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
  • v sobotu památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie
  • Příští neděle bude 13. neděle v mezidobí.
  1. V úterý v 19 hod. začíná v kapli DDKT modlitba chval.
  2. Ve čtvrtek 23.6. v 18 hod. vás zvu do kaple Narození sv. Jana Křtitele (pod biskupskou rezidencí) na poutní mši svatou. V kostele Všech svatých mše sv. nebude.
  3. V pátek 24.6. v 10 hod. bude v našem kostele Všech svatých sloužit otec biskup Jan   Baxant mši svatou. Poděkuje při ní ředitelce Diecézní charity Litoměřice paní Růženě Kavkové, která odchází do důchodu, za 30 let obětavé práce.
  4. Také po 19 letech odcházím já ze služby prezidenta Diecézní charity.
  5. Otec biskup představí nově nastupující ředitelku Diecézní charity Litoměřice paní Mgr. Karolínu Wankovskou a nového prezidenta Diecézní charity P. Leo Gallase z Mostu.
  6. V aktuálním čísle KT (25) doporučuji k přečtení zprávu o návštěvě českého premiéra u papeže Františka, dvoustranu věnovanou kráse barokních staveb, rozhovor s hercem Ivanem Vyskočilem a celou přílohu Perspektivy.
  7. Sbírka minulou neděli činila 7.550,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli i celý další týden.  P. Józef

Bankovní účet  farnosti číslo 1002191319/0800.  Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.