19.09.2022, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

PĚTADVACÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 18. září 2022
PĚTADVACÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme  PĚTADVACÁTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu je

• v pondělí památka sv. Januária, biskupa a mučedníka, také památka sv. Ondřeje Kim Tae-gona, kněze, a druhů, mučedníků
  • v úterý je v naší diecézi svátek Posvěcení katedrály sv. Štěpána
  • ve středu svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty
  • ve čtvrtek připomínka sv. Mořice a druhů, mučedníků
  • v pátek památka sv. Pia z Pietrelciny, kněze
  • v sobotu sobotní památka Panny Marie
  • Příští neděle bude 26. neděle v mezidobí.

1.  Prosím rodiče, aby přihlašovali své děti do výuky náboženství. Přihlášky jsou vzadu u kropenky a na webových stránkách farnosti.

2.  Ve středu 28. září v 10.30 hod. nás farnost Lovosice zve do kostela sv. Václava na poutní mši svatou.

3.  V aktuálním čísle KT (38) najdeme články o křesťanské službě anglické královny Alžběty II., o významu péče křesťanů o obec, rozhovor s církevní právničkou o manželství a také velice zajímavou přílohu Perspektivy.

7.    Sbírka minulou neděli činila 6.118,- Kč. Mnohokrát děkuji. Sbírka příští neděli bude věnována na Diecézní charitu.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli i celý další týden.  P. Józef

Bankovní účet  farnosti číslo 1002191319/0800.  Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.