Hlavní menu:

Bookmark and Share
18.10.2020, autor: P. Józef Szeliga, kategorie: Ohlášky

Ohlášky – neděle 18. října 2020

DVACÁTÁ DEVÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech svatých v Litoměřicích
Ohlášky – neděle 18. října 2020
DVACÁTÁ DEVÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme 29. neděli v liturgickém mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:

 • v pondělí památku sv. Jana de Brébeufa (brébefa) a Izáka Joguese (žogize), kněží, a druhů, mučedníků, také památku sv. Pavla od Kříže, kněze
 • ve středu památku bl. Karla Rakouského
 • ve čtvrtek památku sv. Jana Pavla II., papeže
 • v pátek památku sv. Jana Kapistránského, kněze
 • v sobotu památku sv. Antonína Marie Klareta, biskupa
 • Příští neděli bude slavnost Výročí posvěcení kostela.
 1. Z rozhodnutí vlády ČR platí přísná hygienická opatření, která kromě jiného omezují počet účastníků na bohoslužbách na šest. Prosím, abychom dodržovali vládní ustanovení rozumně, disciplinovaně a ohleduplně. Je nutné důsledně dodržovat zvýšená hygienická opatření - používat dezinfekci, nosit roušky, dodržovat rozestupy.
 2. Pořad bohoslužeb v následujícím týdnu bude beze změny. Příští neděli 25.10.2020  budou v naší farnosti slouženy mše svaté takto: V 9 hod. v kostele Všech svatých a také v kostele sv. Jakuba,  v 15 hod. v kostele sv. Mikuláše ve Velkých Žernosekách a v kapli v Trávčicích, v 18 hod. v kostele Všech svatých. Můžete využít i mši svatou s nedělní platností v sobotu v 18 hod. v kostele sv. Vojtěcha.
 3. V neděli od 17 do 17.45 hod. lze v kostele Všech svatých přistoupit k přijetí Eucharistie.
 4. Otec biskup Jan doporučuje sledovat přenosy bohoslužeb na TV NOE, v Radiu Proglas, na webových stránkách www.mseonline.cz. Těm, kteří tuto možnost nemají, uděluje otec biskup dispens od účasti na nedělních bohoslužbách.
 5. Sbírka minulou neděli činila  4.235,- Kč. Děkujeme.
Dnešní sbírka měla být věnována na misie, je přeložena. Termín včas oznámíme.
Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, květinové dary a za úklid kostela.
Přeji vám požehnanou neděli.  P. Józef

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017