19.12.2022, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

ČTVRTÁ ADVENTNÍ NEDĚLE

Ohlášky – neděle 18. prosince 2022
ČTVRTÁ ADVENTNÍ NEDĚLE

Dnes prožíváme ČTVRTOU NEDĚLI ADVENTNÍ.
V následujícím týdnu je

• ve středu připomínka sv. Petra Kanisia, kněze a učitele církve
  • v pátek připomínka sv. Jana Kentského, kněze
  • v sobotu je Štědrý den
  • Příští neděli bude slavnost Narození Páně.
  1. Dnes po mši svaté si za dobrovolný příspěvek můžeme zakoupit drobné dárkové předměty. Vyrobily je děti ze základní školy Boženy Němcové. Podpoříme tak Papežská misijní díla.
  2. Dnes v 16 hod. se v našem kostele koná koncert „Severočeské harmonie Štětí“.
  3. Ve středu 21.12. od 6.00 hod. vás zvu na roráty.
  4. Rozpis bohoslužeb v době vánoční v našem farním obvodu bude zveřejněný na nástěnce a na webových stránkách. V tištěné podobě je vzadu u kropenky.
  5. V aktuálním čísle KT (51) najdeme mimo jiné články o tradici betlémského světla, o stavění betlémů, o úctě k druhým i o sebeúctě, pozvání na výstavu „Popelka“ v Praze na Strahově. Do KT je také navíc vložena příloha Perspektivy č. 50, která v minulém čísle KT chyběla.
  6. Děkuji všem, kteří jste včera pomohli uklidit a vyzdobit náš kostel.
  7. Sbírka minulou neděli činila 5.063,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli i celý další týden. P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.