17.01.2022, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

DRUHÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 16. ledna 2022
DRUHÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme  DRUHOU NEDĚLI V LITURGICKÉM MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu je

• v pondělí památka sv. Antonína, opata
  • v úterý památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů
  • ve čtvrtek památka sv. Fabiána, papeže a mučedníka, také památka sv. Šebestiána, mučedníka
  • v pátek památka sv. Anežky Římské, panny a mučednice
  • v sobotu památka sv. Vincence, jáhna a mučedníka
  • Příští neděle bude třetí neděle v mezidobí – neděle Božího slova.
  1. Od úterý 18. ledna 2022 vás zveme k modlitbám za jednotu křesťanů. Program     Týdne modliteb za jednotu křesťanů je na nástěnce a na webových stránkách   farnosti.
  2. Termín podání přihlášek k dennímu i dálkovému studiu na Katolické teologické fakultě Univerzity Karlovy v Praze je do 28. února 2022.
  3. Sbírka minulou neděli činila 4.600,- Kč. Mnohokrát děkuji. Sbírka příští neděli – neděli Božího slova - bude věnována na podporu biblického apoštolátu.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela, za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli.  P. Józef

Bankovní účet  farnosti číslo 1002191319/0800.  Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.