17.04.2023, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

DRUHÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ – NEDĚLE BOŽÍHO MILOSRDENSTVÍ

Ohlášky – neděle 16. dubna 2023
DRUHÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ – NEDĚLE BOŽÍHO MILOSRDENSTVÍ

Dnes prožíváme DRUHOU NEDĚLI VELIKONOČNÍ - NEDĚLI BOŽÍHO MILOSRDENSTVÍ.

V  následujícím týdnu bude

• v pátek památka sv. Anselma, biskupa a učitele církve
  • Příští neděle bude 3. neděle velikonoční.
  1. V sobotu 22.4. 2023 v 18 hod. bude v litoměřickém  kostele svatého Vojtěcha   sloužena poutní mše svatá.
  2. V neděli 23.4. 2023 v 15 hod. vás zvu na poutní mši svatou do kostela sv. Vojtěcha v Počaplech. Pěší poutníci vyjdou ve 12 hod. od kostela Všech svatých. Podrobnosti najdete na plakátku v kostele a na webových stránkách farnosti.
  3. Články v aktuálním čísle KT (15) věnují pozornost obřadu pozdravení pokoje, debatám v Dominikánské 8 v Praze, které je možné sledovat přes YOU TUBE, dětem s psychickými problémy, kurzům Alfa aj.  Přináší také zprávu o úmrtí Bohuslava Korejse, regenschoriho Týnského chrámu, autora hudby k responzoriálním žalmům.
  4. Sbírka o velikonočních svátcích činila 9.195,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli.  P. Józef

Bankovní účet  farnosti číslo 1002191319/0800.  Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.