16.03.2015, autor: J.Szeliga, kategorie: Stalo se

ČTVRTÁ NEDĚLE POSTNÍ

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech svatých v Litoměřicích

Ohlášky - neděle 15. 3. 2015 - ČTVRTÁ NEDĚLE POSTNÍ

1. Dnes prožíváme 4. neděli postní, zvanou Laetare (podle vstupní antifony “Laetare Jerusalem” - “Raduj se, Jeruzaléme”.

2. V tomto týdnu budeme prožívat:

* v úterý památku sv. Patrika, biskupa

* ve středu památku sv. Cyrila Jeruzalémského, biskupa a učitele církve

* ve čtvrtek slavnost svatého Josefa, snoubence Panny Marie

3. Příští neděle bude 5. neděle postní.

4. Děti z Misijního klubka na dnešek připravily “Misijní koláč”. Po mši sv. budou nabízet pečivo za dobrovolný příspěvek. Výtěžek podpoří projekty Papežského misijního díla. Všem, kteří při této akci pomohli, patří veliký dík.

5. V pátek v 19.00 hod. zveme na faru. O svých zážitcích z cesty po Severní Koreji bude přednášet Mgr. Petr Bašus.

6. Duchovní obnovu v naší farnosti povede v sobotu 21. března 2015 P. Vojtěch Suchý SJ. Další informace najdete na plakátku.

7. Zápis dětí do Česko-německé mateřské školy sv. Zdislavy se koná v pátek 20.3.2015 od 15.00 do 18.00 hod. (Informace na plakátku.)

8. Ve středu 25.3. 2015 v 18.00 hod. zveme na poutní mši svatou do kostela Zvěstování Páně (jezuitského kostela). Hlavním celebrantem bude otec biskup Jan.

9. Sbírka minulou neděli vynesla 3.530,- Kč. Děkujeme. Sbírka příští neděli bude věnována na pojištění diecéze.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, přízeň, za finanční dary a za úklid kostela.

Přeji vám pokojnou, požehnanou neděli. P. Józef