15.04.2019, autor: P. Józef Szeliga, kategorie: Ohlášky

KVĚTNÁ (PAŠIJOVÁ) NEDĚLE

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech svatých v Litoměřicích

Ohlášky – neděle 14.4. 2019 – KVĚTNÁ (PAŠIJOVÁ) NEDĚLE

Dnes prožíváme Květnou neděli. Začíná Svatý týden.

• Příští neděli bude slavnost Zmrtvýchvstání Páně.
  1. V úterý 16.4.2019 od 20.00 hodin zveme na modlitbu chval v kapli DDKT.
  2. Pořad bohoslužeb je do středy obvyklý. Od Zeleného čtvrtku do Bílé soboty se naše farnost spojí s farností dómskou. Rozpis bohoslužeb je na plakátku ve vývěsce a vzadu u kropenky.
  3. Rádi bychom o Velikonocích otevřeli kostel veřejnosti. Prosíme farníky o služby v kostele od Velkého pátku do velikonočního pondělí. Rozpis služeb organizuje paní Marie Mazancová.
  4. Na Velký pátek zveme na pobožnost křížové cesty od 10 hod. v Ostrém u Úštěka a od 15 hod. v našem kostele. Připomínám, že Velký pátek je dnem přísného postu.
  5. Mše sv. příští neděli o slavnosti Zmrtvýchvstání Páně bude přenášena Radiem Proglas. Po mši sv. požehnám pokrmy, přineste si beránky a mazance.

Sbírka minulou neděli činila 5.245,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, finanční dary a za úklid kostela.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef