13.12.2021, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

TŘETÍ NEDĚLE ADVENTNÍ

Ohlášky – neděle 12. prosince 2021
TŘETÍ NEDĚLE ADVENTNÍ

Dnes prožíváme TŘETÍ NEDĚLI ADVENTNÍ.

V následujícím týdnu je

• v pondělí památka sv. Lucie, panny a mučednice
  • v úterý památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve
  • Příští neděle bude čtvrtá neděle adventní.
  1. Po celý advent je každou středu od 6 hod. sloužena v našem kostele Všech svatých jitřní mše svatá ke cti Panny Marie s rorátními zpěvy.
  2. Ode dneška budou děti z misijního klubka i ostatní děti z naší farnosti nabízet vlastnoručně zhotovené vánoční pohlednice a přání. Dobrovolným finančním darem podpoříme Papežská misijní díla.
  3. Prosím farníky o pomoc při vánoční výzdobě kostela. Sejdeme se v sobotu 18.12. v 9 hod.
  4. Připravuji rozpis úklidu kostela Všech svatých na rok 2022, pokud by se někdo chtěl přidat k jednotlivým skupinkám, budu moc vděčný.
  5. Také o letošních Vánocích bude náš kostel Všech svatých otevřený pro veřejnost. Prosím, zapisujte se na služby.
  6. Katolický týdeník (č. 50) věnuje pozornost problematice odpouštění a smiřování - se sebou samým i s druhými, životu ze svátostí, roli sv. Jana Křtitele. Zajímavá je úvaha maďarského religionisty o společných zraněních střední Evropy.
  7. Sbírka minulou neděli činila 4.421,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela, za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.