10.10.2021, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

DVACÁTÁ OSMÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky – neděle 10. října 2021
DVACÁTÁ OSMÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme DVACÁTOU OSMOU NEDĚLI V LITURGICKÉM MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu je

• v pondělí památka sv. Jana XXIII., papeže
  • v úterý památka sv. Radima, biskupa
  • ve čtvrtek památka sv. Kalista I., papeže a mučedníka
  • v pátek památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve
  • v sobotu památka sv. Hedviky, řeholnice, také památka sv. Markéty Marie Alacoque, panny
  • Příští neděle bude 29. neděle v mezidobí.
  1. V těchto dnech zahajuje papež František dvouletý celosvětový synodální proces – společnou cestu laiků, duchovních a papeže.
  2. Děti z Misijního klubka zvou v sobotu 23. října do Horní Police na Misijní putování s Pannou Marií. O Misijní neděli 24.10. se v obou litoměřických farnostech uskuteční akce „Misijní koláč“.
  3. Měsíc říjen je měsícem modlitby růžence. Prosím, modleme se tuto modlitbu denně.
  4. V aktuálním čísle KT (41) doporučuji zejména články o světové synodě, o možnostech, jak lze oživit farnost, o historii Orla, vzpomínku na P. Zvěřinu. V příloze pak svědectví o domácím hospicovém hnutí.

Sbírka minulou neděli činila 4.678,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela, za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnanou neděli.

P. Józef

Bankovní účet farnosti číslo 1002191319/0800. Potvrzení o finančním daru pro daňové účely bude vydáno na požádání.