20.10.2010, autor: Václav Novák, kategorie: O webu

Nové webové stránky

Považujete webové stránky farnosti za důležitý prvek komunikace?

Dnes (20. října 2010) byly spuštěny nové webové stránky městské farnosti Všech svatých v Litoměřicích. Probíhá jejich pilotní provoz. Postupně zde naleznete důležité informace týkající se života naší farnosti.

Chtěli bychom jejich prostřednictvím nabídnout aktuality, fotogalerie, přehled bohoslužeb, pozvánky a kontakty.

V počáteční fázi může ještě docházet k drobným technickým nedostatkům. Děkujeme za pochopení.

Pokud se budete chtít podílet na tvorbě těchto stránek s námi, můžete nám posílat svoje texty a fotografie na adresu: farnost.litomerice@gmail.com.

Stránky pro naši farnost navrhl Ing. Robert Krejčí - firma Webdesignum.cz. Tímto mu děkujeme za vstřícnost a veškerou pomoc.

Technický kontakt - Václav Novák, novak@dltm.cz.