Hlavní menu:

Bookmark and Share
09.02.2014, kategorie: Pozvánky

Noc kostelů 2014

Pozvánka na 1. setkání animátorů a pomocníků

Vážení a milí přátelé,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc při přípravě na Noc kostelů u nás ve farnosti v Litoměřicích.
Jedná se o to, zabezpečit v našich kostelích službu, která by kostel měla na starosti ohledně přípravy a sestavení programu pro ten večer, služby pro vítání a počítání návštěvníků, tzv. pořadatelskou službu (bezpečnost..), odborný výklad o kostele apod.
Máte-li chuť či možnost se letos zúčastnit příprav na Noc kostelů, která se bude konat tentokrát 23. 5. 2014, můžete přijít na první schůzku k Noci kostelů, která se bude konat již v pondělí 10. 2. 2014 po mši sv. na faře v Mostecké ul. Litoměřice. Nebo nás kontaktujte e-mailem.
Děkuji Vám předem za ochotu a pomoc
Zdeňka Kirbsová, koordinátor NK ve farnosti Litoměřice - děkanství u Všech Svatých
kontakt:
Zdeňka Kirbsová:            zecko@email.cz
Marie Mazancová :         cotton.litomerice@seznam.cz

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017