Hlavní menu:

Bookmark and Share
06.04.2014, autor: Z. Legnerová, kategorie: Stalo se

Noc kostelů 2014

Nechť jsou světla na nebeské klenbě, aby oddělovala den a NOC. Budou na znamení časů, dnů a let.
Noc kostelů 2014

Kromě již tradičních vystoupení a aktivit jako je např. varhanní hudba, vystoupení souboru Puallae Cantantes, Appendix či scholy litoměřické farnosti nás letos čeká několik novinek. Např. kostel Všech svatých bude otevřen již odpoledne od 14 h. Záměrem této aktivity je dát možnost k tiché návštěvě kostela skupinám návštěvníků, kteří večer nemohou, např. rodinám s menšími dětmi, které z pochopitelných důvodů obvykle neponocují. Odpolední program pro děti je také připraven v Hospici sv. Štěpána. Další zajímavostí je zapojení žáků z dramatického oboru ZUŠ, kteří v kostele sv. Ludmily předvedou dramatické vystoupení s názvem "Blízké setkání", nebo pěvecké vystoupení seniorek z pečovatelského domu U trati. Po loňském úspěchu  je i letos součástí Noci kostelů tzv. "Den kostelů" - dopolední prohlídky pro školní skupiny.

Chcete - li se dozvědět více, čtěte ZDE

Koordinace letošní litoměřické Noci kostelů se ochotně ujala  p.Zdenka Kirbsová a p. Marie Mazancová. Děkujeme za jejich nasazení a přejeme jim i jejich  spolupracovníkům, aby  se letošní Noc kostelů vydařila.

Zuzana Legnerová

 


Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017