Hlavní menu:

Bookmark and Share
25.08.2019, autor: Mirek Zimmer, kategorie: Stalo se

Návštěva litoměřického rodáka

Otec Vít žije už více než dvacet let za "Velkou louží", ve Spojených státech. Patří do newyorkské františkánské provincie, je představeným františkánského kláštera ve městě Youngstown (stát Ohio). Svou dovolenou spojil se svým rodným městem, s návštěvou své rodiny a také farnosti, ve které vyrůstal.

V našem kostele Všech svatých celebroval v neděli dopoledne 25.srpna 2019 spolu s P. Martinem Davídkem, generálním vikářem Litoměřické diecéze, mši svatou. "Těžký hřích je něco jako kontrakt s démonem," uvedl mj.v nedělní promluvě. "Litoměřice jsou mé milované město, rád se sem vracím za maminkou a svými blízkými, chci vzít sebou i pár fotografií, abych v naší komunitě ukázal krásy tohoto místa i kostelů, které tu jsou," řekl nám při litoměřickém setkání Otec Vít, který se do Států vrací v poslední srpnový pátek.

01.09.2019 16:00

P. Vít Fiala, OFM - 2019

P. Vít Fiala, OFM - 2019
 

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017