Hlavní menu:

Bookmark and Share
08.06.2017, autor: Z. Kirbsová, Z. Legnerová , kategorie: Pozvánky

NOC KOSTELŮ 2017 - JIŽ ZÍTRA

9. června 2016

Milí přátelé, zde je přehledný program Noci kostelů 2017 v Litoměřicích. Přeji Vám, ať se Vám naše nabídky zalíbí! Byli bychom rádi, aby tato Noc byla neobyčejnou - nejen zážitkem, ale přímo setkáním se světem duchovním, který se Vám budeme snažit přiblížit a otevřít. Tuto noc se pro Vás otevřou kostely a modlitebny. Budete moci vejít do prostor, kam běžně třeba Vaše kroky nemíří, do krásných prostor chrámů, kostelů a modliteben. Ačkoli jde o nádherné prostory, pouze u tohoto setkání s krásnými ozdobenými prostorami jistě nezůstane, ale především se budete moci setkat s lidmi, kteří tento prostor naplňují, ať svou přítomností na pobožnostech, svými modlitbami, svými svébytnými společenstvími - budete moci s nimi promluvit, setkat se - vyslechnout modlitby, promluvy, zúčastnit se bohoslužeb, vyslechnout hudební vystoupení - či se sami jen v tichu posadit a naslouchat, či se sami modlit. Jestliže toto vše naplní Vaše srdce radostí a pokojem, nepřipravovali jsme tuto Noc nadarmo. Přeji Vám proto krásnou Noc kostelů 2017 a těším se na další setkání s Vámi někde v kostele!

VIDEOPOZVÁNKA

 

 

Ke stažení: noc-kostelu-2017.jpg, 148 kB


Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017