Hlavní menu:

Bookmark and Share
21.02.2021, autor: Miloslav Marek, kategorie: Duchovní

NINIVE - pokání rodin

postní modlitební iniciativa

 

Za misijní klubko nabízíme rodinám naší farnosti hlubší prožití postní doby v tomto nelehkém čase pandemie. Jedná se o původně polskou modlitební iniciativu "NINIVE - POKÁNÍ RODIN", která probíhá už od Popeleční středy a bude ukončena na Velký pátek.

Rodiny se doma společně modlí desátek růžence nebo korunku k Božímu milosrdenství jako výraz pokání za své hříchy, kterými zranili jeden druhého. Modlitba je každý den podpořena skutkem oběti, který si každý den zvolí děti s úmyslem za rodiče a naopak rodiče za své děti. Nejedná se o žádné výkony, ale o sjednocení rodiny v modlitbě. To nám může pomoci získat pravdivý pohled na sebe, na druhé i na náš vztah k Bohu.

Za misijní klubko Jana Brejchová

Více informací na videu youtube: https://www.youtube.com/watch?v=2_Sy2OgVCEw


Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017