Hlavní menu:

Bookmark and Share
27.12.2012, autor: Marie Koscelníková, kategorie: Stalo se

Mše svatá pro rodiny s dětmi o Štědrém dnu

Mše svatá pro rodiny s dětmi o Štědrém dnu

Odpolední mše svaté na Štědrý den, určené především pro rodiny s dětmi, se zúčastnilo nejen rodiny s dětmi. Kostel Všech svatých na Mírovém náměstí byl zcela zaplněn. Přítomna byla celá řada rodičů se svými dětmi, mládež a další, kteří každoročně tradiční odpolední Štědrovečerní mši vyhledávají. Mši svatou celebroval biskup litoměřický Jan Baxant, spolu s ním děkan J. M. can. Jósef Szeliga. Asistence u oltáře byla zcela v režii malých ministrantů.

Biskup Jan Baxant připomněl tradici vánoc, jako rodinných svátků. V rodině jsou základy hodnot, v kterých jsou děti vychovávány a jsou jim vštěpovány základní rysy křesťanského jednání, podle nich pak mají sami dál vychovávat.

28.12.2012 14:00

Štědrovečerní mše svatá 24. 12. 2012

Štědrovečerní mše svatá 24. 12. 2012

Štědrovečerní mše svatá, 24. 12. 2012, kostel Všech svatých Litoměřice

autor: Jana Michálková

 

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017