Hlavní menu:

Bookmark and Share
22.10.2017, autor: Mirek Zimmer, kategorie: Stalo se

Misijní neděle v kostele Všech svatých

Misijní neděle v kostele Všech svatých

Tento den, který je v katolickém světě tradicí už od roku 1926, je spojen se sbírkou na pomoc a podporu misijních oblastí. Stranou nezůstala ani naše litoměřická farnost. Mši svatou na Misijní neděli, která letos připadla na 22.října, sloužil v kostele Všech svatých děkan P. Józef Szeliga. V promluvě nejprve přečetl dopis ředitele Papežského misijního díla a pak připomněl i slova sv.Jana Pavla II., který o tomto dni řekl, že jde o "zvláštní příležitost, která připomíná Božímu lidu neustálou platnost jeho misijního mandátu, neboť misie je věcí všech křesťanů...".

Maminky s dětmi z farního misijního klubka připravily různé pečivo i výrobky, které po mši nabízely u vchodu do kostela. Výtěžek Misijní neděle putuje do světového fondu solidarity.

22.10.2017

Misijní neděle 2017

Misijní neděle 2017

Prohlédněte si fotografie z Misijní neděle.

 

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017