07.03.2011, autor: Marie Koscelníková, kategorie: Stalo se

Maškarní karneval 2011

„Nechte děti přicházet ke mně, nebraňte jim, neboť takovým patří království Boží.“ (Mk 10, 14)
Maškarní karneval 2011

Děti nejprve představily své masky. Mezi princeznami, piráty, vílami, indiány, beruškou, klaunem, kočkou, vodníkem a rysem se pohyboval i tajemný Zorro.

Po té se dověděly pár informací o masopustu a postní době. Motivací pro plnění dobrých skutků v postní době jim bude trnová koruna, na kterou za každý skutek namalují na trn kytičku. Odměnou jim bude radost jejich okolí ale hlavně Pána Ježíše.

Při různých soutěžích měly děti možnost pobavit se a ukázat své dovednosti. Za splnění soutěže si odnesly příslušné razítko, s orazítkovaným kuponem si vyzvedly pěkné odměny.

Na závěr si všichni zatancovali s kamarády i s rodiči a zahráli si různé hry.

Děti se dobře bavily, rodiče i přítomní farníci si měli možnost mezi hlídáním, soutěžemi a tancováním popovídat. Podívat se přišel a s chutí se aktivně zapojil i R.D. Józef Szeliga.

Maškarní karneval pro děti připravili manželé Markéta a Ľuboš Fronkovi. Děkujeme!

07.03.2011 14:00

Maškarní dětský karneval 2011, 1. část

DDKT, Litoměřice

V neděli 6. března 2011 se sešly přes dvě desítky dětí s rodiči při masopustním veselí v DDKT v Litoměřicích. Zúčastnili se i dobrovolníci z řad farníků.

autor: Marie Koscelníková