24.03.2014, autor: Z. Legnerová, kategorie: Pozvánky

Katolické dny

28. května – 1. června 2014 v německém Regensburgu.

Mnoho akcí bude z německého jazyka tlumočeno do angličtiny a také češtiny. Návštěvu Katolických dnů lze pojmout i jako jednodenní výlet s využitím například přímého vlakového spojení z Prahy do Regensburgu a zpět s výhodnou jízdenkou pro jednotlivce i skupinu nabízenou Českými drahami.

Litoměřická diecéze se na Katolických dnech bude kromě jiného prezentovat ve stánku v samém centru města.

Další informace o Katolických dnech v českém jazyce najdete na www.katholikentag.de/vitejte, kde je k dispozici ke stažení také zasílaný leták. Kontaktní osobou pro česky mluvící účastníky je paní Jana Vlčková, tel.: +49 941 584 390 138, e-mail: jana.vlckova@katholikentag.de, nebo paní Helena Radová, e-mail: helena.radova@katholikentag.de.