06.05.2023, autor: Miloslav Marek, kategorie: Pozvánky

Komunitního sboru mezinárodní školy - International School
of Prague
Kostel Všech svatých, Jezuitská 2, 412 01 Litoměřice
Sobota, 20. května 2023, 18:00 hod.
Program:

Srdečně zveme na

KONCERT Komunitního sboru mezinárodní školy - International School of Prague.

Koncert proběhne v sobotu 20. května 2023 v 18.00 hod. v děkanském kostele Všech svatých v Litoměřicích.

Podrobný program najdete v přiloženém letáku.

Pěvecký sbor International School Prague (ISP) byl založen v roce 2015 a je otevřen všem členům komunity bez ohledu na jejich hudební zkušenosti a schopnosti. Sbor je složen z rodičů, studentů, absolventů a zaměstnanců školy.

Vedoucí sboru, pan Jeremy Chapman, je učitelem hudby v ISP a působí na pražské jazzové scéně jako flétnista a saxofonista. Jeho vášní je, aby se hudba stala oblíbenou aktivitou všech lidí bez nezávisle na jejich pěveckých dovednostech.

Ke stažení: Koncert Komunitního sboru mezinárodní školy - International School of Prague, 6 MB