Hlavní menu:

Bookmark and Share
26.10.2015, autor: Z. Legnerová, M.Mazancová, kategorie: Stalo se

Farní setkání seniorů

Ve středu 21.10. 2015 se po delší přestávce uskutečnilo farní setkání seniorů. Sešli jsme se na faře v Mostecké ulici, přivítal nás otec Józef a společně jsme setkání začali modlitbou. Přišla mezi nás Mudr. Magdalena Dzivjaková a přednášela nám o prevenci onkologických onemocnění a o jejich léčbě. Pak jsme při čaji a malém občerstvení besedovali.
Budeme se scházet každý měsíc, příští  setkání je naplánováno na 19.11. 2015 od 15.30,  tématem bude beseda o včelařství, ochutnávka medu a  povídání o jeho účincích. Další setkání budeme přizpůsobovat zájmu a přání účastníků. Máme v plánu čtení duchovní literatury, poslech CD s náboženskou tématikou,  utváření společenství.
 

Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017