Hlavní menu:

Bookmark and Share
13.02.2020, autor: Miloslav Marek, kategorie: Pozvánky

Duchovní obnova Návrat domů

pod vedením Jeffa Scaldwella

 

Duchovní obnova Návrat domů
Srdečně Vás zveme na týdenní duchovní obnovu pod vedením Jeffa Scaldwella zaměřenou na poznání milujícího Boha Otce a nalezení našeho místa v Jeho srdci, nalezení našeho domova a bezpečí v Otcově lásce.
„Návrat domů“ je čas, kdy můžeme nalézt toto místo klidu a bezpečí v Otcově náruči, kdy můžeme Otci přinést všechna břemena svého života a jednoduše mu je odevzdat. On má všechno, co potřebujeme, a zve Vás, abyste přišel/přišla zakusit jeho úžasnou lásku, jeho klid, pokoj a bezpečí.
Místo konání: Mezinárodní centrum duchovní obnovy
Klášterní 1
463 62 HEJNICE
http://mcdo.cz/cs/
Datum: 1. – 6. dubna 2020
(začátek středa podvečer a zakončení pondělním obědem)
Cena: 4000,- Kč ubytování a strava (plná penze) + 70,- Kč poplatek obci
930,- Kč konferenční poplatek – tato částka je minimální, pokud je ve Vašich možnostech přispět více, budeme Vám velmi vděční. Váš příspěvek zajistí ubytování týmu, letenky pro Jeffa a jeho provozní náklady, protože žijí s manželkou z Boží prozřetelnosti.
Konferenční poplatek zašlete na účet: 670100-2213138424/6210
Registrace je platná až po zaplacení konferenčního poplatku. Do poznámky při platbě uveďte jméno/jména účastníků. Konferenční poplatek je nevratný, bude možné ho pouze převést na jinou osobu, pokud za sebe v případě odhlášení najdete náhradníka.
Po potvrzení účasti zaplacením konferenčního poplatku obdržíte email od ubytovatele s žádostí o zaplacení celé částky za pobyt, tedy 4070,- Kč, kterou ubytovatel požaduje zaplatit co nejdříve. V případě, že byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit a odhlásili se PO 18. březnu, tedy méně než 14 dnů předem, bude možné částku převést na jinou osobu, jinak si ubytovatel nárokuje storno poplatek ve výši 25% z celkové částky, tedy 1000,- Kč.
Počet účastníků je omezený, překlad je zajištěn. V ubytovacím zařízení jsou převážně dvoulůžkové pokoje, každý pokoj má vlastní koupelnu a WC.
Program duchovní obnovy vyplňují přednášky, modlitba chval, služba modlitby i prostor pro osobní čas s Otcem a utváření společenství s druhými. Každý den je také příležitost k účasti na mši sv.
www.fathershouseeurope.

Srdečně Vás zveme na týdenní duchovní obnovu pod vedením Jeffa Scaldwella zaměřenou na poznání milujícího Boha Otce a nalezení našeho místa v Jeho srdci, nalezení našeho domova a bezpečí v Otcově lásce.

„Návrat domů“ je čas, kdy můžeme nalézt toto místo klidu a bezpečí v Otcově náruči, kdy můžeme Otci přinést všechna břemena svého života a jednoduše mu je odevzdat. On má všechno, co potřebujeme, a zve Vás, abyste přišel/přišla zakusit jeho úžasnou lásku, jeho klid, pokoj a bezpečí.

Místo konání: Mezinárodní centrum duchovní obnovyKlášterní 1463 62 HEJNICE

Datum: 1. – 6. dubna 2020 (začátek středa podvečer a zakončení pondělním obědem)

Cena: 4000,- Kč ubytování a strava (plná penze) + 70,- Kč poplatek obci

930,- Kč konferenční poplatek – tato částka je minimální, pokud je ve Vašich možnostech přispět více, budeme Vám velmi vděční. Váš příspěvek zajistí ubytování týmu, letenky pro Jeffa a jeho provozní náklady, protože žijí s manželkou z Boží prozřetelnosti.

Program duchovní obnovy vyplňují přednášky, modlitba chval, služba modlitby i prostor pro osobní čas s Otcem a utváření společenství s druhými. Každý den je také příležitost k účasti na mši sv.

Online přihláška

 

Ke stažení: Duchovní obnova, 408 kB; Podrobné informace k duchovní obnově, 587 kB


Římskokatolická farnost - děkanství u Všech Svatých Litoměřice | Tel.: 411 130 326 | E-mail: farnost.litomerice@gmail.com
© Design, redakční systém: Webdesignum 2010 - 2017